Nas çelik para kasası

İlan No: 815501

Hata Bildir

Nas çelik para kasası şikayet ve yorumları okuyabilir, Nas çelik para kasası şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Nas çelik para kasası yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Nas çelik para kasası telefon numarası, Nas çelik para kasası adresi, Nas çelik para kasası nasıl gidilir?, Nas çelik para kasası haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0532 223 9875
Yetkili kişi: 
Erol
Kategoriler: 
Şehir: 
Cep Telefonu: 
0532 582 2640
Web sitesi: 
www.nascelik.com
E-Posta: 
info@nascelik.com
Müşteri Hizmetleri: 
çelik para kasası imalat ve satışları
Faks No: 
5401236
Adres: 
Atatürk cad no 23 Merkez Edirne
1988 yilinda çelik para kasasi imalatina başlamis olup 2000 yilina kadar yalnizca piyasada taninan büyük markalara fason çelik kasa yapmistir. 2002 yılında yeni yapilanmayla atölyesini Gaziantep Çelik Atölyesi'ne tasiyarak siz degerli müşterilerimize aracisiz hitap etmektedir. Kiymetlerinizi kendimiz için kıymetli bildik. Gerek kullanim malzeme gerekse estetik görünümü ile kullanılanlarca başkalarına tavsiye edilmektedir. Titiz isçilik ve kaliteli malzeme kullanımının getirdigi saglamligi ile son derece dayaniklidir. Kasalarimizin güvenlik sistemi kolay kullanim özellikleri göz önüne alinarak, çift kilit sistemi, kademeli kilit özel formül modelleri ile çok ileri düzeye getirilmistir.
çelik kasa imalatı satışları
Anahtar Kelimeler: 
çelik,para,kasaları,
ev,kasası,
otel,kasaları,
çelik,para,kasası,
çelik,kasa,
Şehir: 
Yandex.Metrica