Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti.

İlan No: 491073

Hata Bildir

Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. şikayet ve yorumları okuyabilir, Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. telefon numarası, Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. adresi, Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. nasıl gidilir?, Işın Çelik Eşya san. Ve Tic. Ltd. Şti. haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0224 215 81 14
Yetkili kişi: 
Emre Şimşek
Cep Telefonu: 
0539 973 8267
Web sitesi: 
www.isincelik.com
E-Posta: 
info@isincelik.com
Faks No: 
0224 215 8115
Adres: 
Küçükbalıklı mah. ordulu sok. no:08 osmangazi/bursa
Firmamız 1984 yılında Bursa'da kurulmuş olup Çelik eşya ve endüstriyel fabrika ekipmanları ,Eczane Takım dolabı Malzeme dolabı Soyunma dolabı Dosya dolabı Emanet dolabı Çalışma tezgahları. Çelik Takım Dolapları. Personel Soyunma Dolabı.ilaç dolapları imalatı üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile BURSA Küçükbalıklı'daki 800 m yi aşan kapalı alanda kurulu fabrikamızda siz değerli müşterilerimize kaliteli ve doğru hizmet vermek için birinci planda KALİTE yi hedef olarak seçtik. Bu amaçla her geçen gün ürün yelpazemizi geliştirerek nitelikli ve uzman kadromuzla çağın getirdiği modern teknolojiyi yakalayıp müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet vermeye devam edeceğiz.
Anahtar Kelimeler: 
malzeme dolabı
takım dolabı
malzeme dolabı bursa
takım dolabı bursa
soyunma dolabı
Şehir: 
Yandex.Metrica