Buradasınız

Xanthos Hotel

Xanthos Hotel telefon numarası, Xanthos Hotel adresi, Xanthos Hotel nasıl gidilir?, Xanthos Hotel haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312731

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
UĞUR SERİNDAĞ
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kaş
Adres: 
Ortaalan Kiziltaş Mevkii Kalkan Kaş Ant.
Sabit Telefon: 
0242 844 23 88
Faks No: 
0242 844 23 55
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.clubxhantos.com
E-Mail: 
info@clubxhantos.com
Yıldız Sayısı: 
4 Yıldız
Yatak Sayısı: 
113
Oda Sayısı: 
55

Xanthos Hotel Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Xanthos Hotel Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kaş En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kaş En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 4 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Xanthos Hotel Yetkili: Uğur Serindağ Telefon: 0242 844 23 88 Adres: Ortaalan Kiziltaş Mevkii Kalkan Kaş Ant.

Oteller
İlan Tarihi: Per, 08/09/2018 - 23:32

Xanthos Hotel şikayet ve yorumları okuyabilir, Xanthos Hotel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Xanthos Hotel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.