Buradasınız

ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş.

ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. telefon numarası, ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. adresi, ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. nasıl gidilir?, ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 18799

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
EBRU UĞUR SONGELEN
Yetkili Ünvanı: 
g müdür
Firma sektör: 
YAPI & DEKORASYON
Alt Sektör: 
Özel Yapilar Prefabrike Yapilar
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
PENDİK
Adres: 
KAYNARCA CAD BOZTEPE SOK NO:6 ŞEYHLİ-KURTKÖY
Firma Türü: 
Anonim Şirket
Kuruluş Yılı: 
1983
Web sitesi: 
www.uce.com.tr
E-Mail: 
info@uce.com.tr
Personel Sayısı: 
31-40
Bilgisayar Sayısı: 
8
İthalat: 
Hayır
İhracat: 
Evet
Üretim: 
Evet
Ticaret: 
Evet
Hizmet: 
Evet

ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. olarak İstanbul ilinde hizmet verdiğimiz sektörde en iyiYAPI & DEKORASYON firmaları listesinde yer alarak sektörümüz olan Özel Yapilar Prefabrike Yapilar en iyi firmaları arasında sizlere hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz.

İlan Tarihi: Per, 07/26/2018 - 01:26

ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. şikayet ve yorumları okuyabilir, ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili ÜÇE MÜHENDİSLİK SAN VE TİC A.Ş. yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.