Buradasınız

Tat Beach Golf

Tat Beach Golf telefon numarası, Tat Beach Golf adresi, Tat Beach Golf nasıl gidilir?, Tat Beach Golf haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312719

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
MUSTAFA ÖZCAN
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Belek
Adres: 
Üçüncü Kum Tepesi Belek Ant.
Sabit Telefon: 
0242 725 40 76
Faks No: 
0242 725 41 00
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.tatbeach.com
E-Mail: 
info@tatbeach.com
Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
649
Oda Sayısı: 
311

Tat Beach Golf Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Tat Beach Golf Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Belek En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Belek En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Tat Beach Golf Yetkili: Mustafa Özcan Telefon: 0242 725 40 76 Adres: Üçüncü Kum Tepesi Belek Ant.

Oteller
İlan Tarihi: Per, 08/09/2018 - 23:32

Tat Beach Golf şikayet ve yorumları okuyabilir, Tat Beach Golf şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Tat Beach Golf yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.