Buradasınız

Sirene Golf Hotel Magic

Sirene Golf Hotel Magic telefon numarası, Sirene Golf Hotel Magic adresi, Sirene Golf Hotel Magic nasıl gidilir?, Sirene Golf Hotel Magic haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312709

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Telefon: 
0242 725 41 30
Yetkili kişi: 
UYGAR ÇENGEL
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Belek
Adres: 
Belek Mevkii Serik Ant.
Faks No: 
0242 725 41 49
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.magiclife.com
E-Mail: 
sirene@magiclife.at
Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
850
Oda Sayısı: 
352

Sirene Golf Hotel Magic Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Sirene Golf Hotel Magic Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Belek En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Belek En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Sirene Golf Hotel Magic Yetkili: Uygar Çengel Telefon: 0242 725 41 30 Adres: Belek Mevkii Serik Ant.

Oteller
İlan Tarihi: 9 Ağustos, 2018 - 23:32

Sirene Golf Hotel Magic şikayet ve yorumları okuyabilir, Sirene Golf Hotel Magic şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Sirene Golf Hotel Magic yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.