Buradasınız

Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu

Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu telefon numarası, Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu adresi, Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu nasıl gidilir?, Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 575574

Sponsorlu Bağlantılar

Şehir:

İlçe: 
Turgutlu
Adres: 
Selvilitepe Mah. Kemalpaşa Yolu No.2 45400 Turgutlu / Manisa
Sabit Telefon: 
(0236) 228 11 09

Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Alışveriş Merkezi Manisa Turgutlu Turgutlu Online Yemek Siparişi Restaurantları ve Lokantaları Online Yemek Siparişi Restaurantları ve Lokantaları Safahat Lokantası, Özdilek Holding’in bir kuruluşu olarak 30 yılı aşkın tecrübesiyle gıda ve lokantacılık sektöründe hizmet vermektedir. Türk mutfağının birbirinden özel lezzetlerini bir arada sunan Safahat Lokantası, güler yüzlü personeli, ferah ve huzurlu ortamı ile misafirlerini ağırlıyor. Safahat Lokantası’nın eşsiz lezzetleri, tecrübeli aşçılarının ellerinden özenle, günlük hazırlanıp servis edilmektedir. Safahat Lokantası’nda çorba çeşitlerinden zeytinyağlı ve salata çeşitlerine kadar deneyebilir; hafif ve sağlıklı öğünlerinizi geçirebilirsiniz. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarıyla da ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Safahat Lokantası, eşsiz lezzetlerini denemek isteyen misafirlerini bekliyor.
Soğanlı Mah. İstanbul Cad.No:343/345 Osmangazi Bursa, Türkiye Manisa Online Yemek Siparişi Restaurantları ve Lokantaları Manisa Turgutlu Selvilitepe Mah. Kemalpaşa Yolu No.2 45400 Turgutlu / Manisa Manisa Restaurant Ve Lokantalar, Manisa Online Yemek Siparişi

İlan Tarihi: Cum, 03/15/2019 - 03:17

Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu şikayet ve yorumları okuyabilir, Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Safahat Lokantası Online Yemek Sipariş Özdilek Manisa Turgutlu yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.