Royal Resort Hotel

Royal Resort Hotel şikayet ve yorumları okuyabilir, Royal Resort Hotel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Royal Resort Hotel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Royal Resort Hotel telefon numarası, Royal Resort Hotel adresi, Royal Resort Hotel nasıl gidilir?, Royal Resort Hotel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0242 815 23 70
Yetkili kişi: 
FULYA EYİLİK
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Kiziltepe Mevkii Beldibi Köyü Kemer Ant.
Faks No: 
0242 815 16 30
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.royalresorthotel.com
E-Mail: 
info@royalresorthotel.com

Royal Resort Hotel Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Royal Resort Hotel Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Royal Resort Hotel Yetkili: Fulya Eyilik Telefon: 0242 815 23 70 Adres: Kiziltepe Mevkii Beldibi Köyü Kemer Ant.

Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
476
Oda Sayısı: 
212
Oteller

Advertisement

Yandex.Metrica