Buradasınız

Rixos Hotel Labada

Rixos Hotel Labada telefon numarası, Rixos Hotel Labada adresi, Rixos Hotel Labada nasıl gidilir?, Rixos Hotel Labada haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312639

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Telefon: 
0242 824 58 00
Yetkili kişi: 
EMİN KAPPARİ
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Çamyuva Kemer Ant.
Faks No: 
0242 824 58 11
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.mzorlurixos.com
E-Mail: 
mzorlu@rixos.com
Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
372
Oda Sayısı: 
180

Rixos Hotel Labada Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Rixos Hotel Labada Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Rixos Hotel Labada Yetkili: Emin Kappari Telefon: 0242 824 58 00 Adres: Çamyuva Kemer Ant.

Oteller
İlan Tarihi: 9 Ağustos, 2018 - 23:32

Rixos Hotel Labada şikayet ve yorumları okuyabilir, Rixos Hotel Labada şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Rixos Hotel Labada yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.