Buradasınız

Rama Hotel

Rama Hotel telefon numarası, Rama Hotel adresi, Rama Hotel nasıl gidilir?, Rama Hotel haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312686

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
MAHMUT İÇLİ TS. - SEMA TEKGELEGEN MD.
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Beldibi
Adres: 
Çifteçeşmeler Mevkii Beldibi Ant.
Sabit Telefon: 
0242 824 86 13
Faks No: 
0242 824 86 16
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.ramahotel.com
Yıldız Sayısı: 
2 Yıldız
Yatak Sayısı: 
60
Oda Sayısı: 
30

Rama Hotel Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Rama Hotel Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Beldibi En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Beldibi En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 2 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Rama Hotel Yetkili: Mahmut İçli Ts. - Sema Tekgelegen Md. Telefon: 0242 824 86 13 Adres: Çifteçeşmeler Mevkii Beldibi Ant.

Oteller
İlan Tarihi: Per, 08/09/2018 - 23:32

Rama Hotel şikayet ve yorumları okuyabilir, Rama Hotel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Rama Hotel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.