Buradasınız

Phaselis T.K.

Phaselis T.K. telefon numarası, Phaselis T.K. adresi, Phaselis T.K. nasıl gidilir?, Phaselis T.K. haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312683

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
HAMDİ ÇALIK TS.-ZAFER YUMUŞAK MD
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Kiziltepe Mevkii Göynük Kemer Ant.
Sabit Telefon: 
0242 815 16 31
Faks No: 
0242 815 16 37
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
E-Mail: 
fasettur@clubphaselis.com.tr
Yıldız Sayısı: 
1.TK
Yatak Sayısı: 
1098
Oda Sayısı: 
536

Phaselis T.K. Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Phaselis T.K. Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 1.Tklı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Phaselis T.K. Yetkili: Hamdi Çalik Ts.-Zafer Yumuşak Md Telefon: 0242 815 16 31 Adres: Kiziltepe Mevkii Göynük Kemer Ant.

Oteller
İlan Tarihi: Per, 08/09/2018 - 23:32

Phaselis T.K. şikayet ve yorumları okuyabilir, Phaselis T.K. şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Phaselis T.K. yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.