Buradasınız

Özkavak Pansiyon

Özkavak Pansiyon telefon numarası, Özkavak Pansiyon adresi, Özkavak Pansiyon nasıl gidilir?, Özkavak Pansiyon haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312669

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Telefon: 
0242 242 70 55
Yetkili kişi: 
HÜSEYİN ÖZKAVAK / HURŞİT ÖZKAVAK
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Muratpaşa
Adres: 
Barboros Mh. Civelek Sk. Ant.
Faks No: 
0242 242 70 55
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
E-Mail: 
hursitozkavak@hotmail.com
Yıldız Sayısı: 
PAN
Yatak Sayısı: 
27
Oda Sayısı: 
15

Özkavak Pansiyon Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Özkavak Pansiyon Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Muratpaşa En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Muratpaşa En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi Panlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Özkavak Pansiyon Yetkili: Hüseyin Özkavak / Hurşit Özkavak Telefon: 0242 242 70 55 Adres: Barboros Mh. Civelek Sk. Ant.

Oteller
İlan Tarihi: 9 Ağustos, 2018 - 23:32

Özkavak Pansiyon şikayet ve yorumları okuyabilir, Özkavak Pansiyon şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Özkavak Pansiyon yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.