Nova Park Hotel

Nova Park Hotel telefon numarası, Nova Park Hotel adresi, Nova Park Hotel nasıl gidilir?, Nova Park Hotel haritadaki yeri?

.

Nova Park Hotel şikayet ve yorumları okuyabilir, Nova Park Hotel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Nova Park Hotel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Telefon: 
0242 756 09 00
Yetkili kişi: 
ALİ ÖZDEMİR
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Manavgat
Adres: 
İlica Köyü Manavgat Ant.
Faks No: 
0242 756 09 14
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.novapark.com
E-Mail: 
novaparkhotels@hotmail.com
Yıldız Sayısı: 
4 Yıldız
Yatak Sayısı: 
552
Oda Sayısı: 
268

Nova Park Hotel Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Nova Park Hotel Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Manavgat En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Manavgat En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 4 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Nova Park Hotel Yetkili: Ali Özdemir Telefon: 0242 756 09 00 Adres: İlica Köyü Manavgat Ant.

Oteller
25 Ağustos, 2019 - 12:37 - https://www.webtasarimgrubu.com/r2/nova-park-hotel-telefonu-adresi
Nova Park Hotel - https://www.webtasarimgrubu.com/r2/nova-park-hotel-telefonu-adresi - IP Adresiniz: 34.238.189.171