Majesty Kilikya Palace

İlan No: 312636

Hata Bildir

Majesty Kilikya Palace şikayet ve yorumları okuyabilir, Majesty Kilikya Palace şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Majesty Kilikya Palace yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Majesty Kilikya Palace telefon numarası, Majesty Kilikya Palace adresi, Majesty Kilikya Palace nasıl gidilir?, Majesty Kilikya Palace haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0242 815 30 50
Yetkili kişi: 
ZAFER ALKAYA
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Kiziltepe Mevkii Göynük Kemer Ant.
Faks No: 
0242 815 30 88
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.majestyhotel.com
E-Mail: 
mekilikyapalace@hotmail.com

Majesty Kilikya Palace Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Majesty Kilikya Palace Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Majesty Kilikya Palace Yetkili: Zafer Alkaya Telefon: 0242 815 30 50 Adres: Kiziltepe Mevkii Göynük Kemer Ant.

Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
490
Oda Sayısı: 
224
Oteller
Yandex.Metrica