Buradasınız

Limak Limra

Limak Limra telefon numarası, Limak Limra adresi, Limak Limra nasıl gidilir?, Limak Limra haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 312652

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
HAKAN SAATÇİOĞLU
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Kiriş Mevkii Kemer Ant.
Sabit Telefon: 
0242 824 53 00
Faks No: 
0242 824 77 79
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.limrahotel.info
E-Mail: 
info@limrahotel.net
Yıldız Sayısı: 
4 Yıldız
Yatak Sayısı: 
559
Oda Sayısı: 
259

Limak Limra Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Limak Limra Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 4 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Limak Limra Yetkili: Hakan Saatçioğlu Telefon: 0242 824 53 00 Adres: Kiriş Mevkii Kemer Ant.

Oteller
İlan Tarihi: Per, 08/09/2018 - 23:32

Limak Limra şikayet ve yorumları okuyabilir, Limak Limra şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Limak Limra yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.

.