Kleopatra Dreams Beach Otel

Kleopatra Dreams Beach Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Kleopatra Dreams Beach Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Kleopatra Dreams Beach Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Kleopatra Dreams Beach Otel telefon numarası, Kleopatra Dreams Beach Otel adresi, Kleopatra Dreams Beach Otel nasıl gidilir?, Kleopatra Dreams Beach Otel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
242 511 86 50
Yetkili kişi: 
Emin Köseoğlu
Firma sektör: 
Otel / Apart / Tatil Köyü
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Alanya
Adres: 
Saray Mah. Atatürk Cad.
Faks No: 
242 511 86 49
Firma Türü: 
Altid Üye Listesi
Web sitesi: 
www.dreamshotel.com
E-Mail: 
dreamshotel@hotmail.com

Kleopatra Dreams Beach Otel Altid Üyesidir.Kleopatra Dreams Beach Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 4 yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 4 yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Kleopatra Dreams Beach Otel Yetkili: Emin Köseoğlu Telefon: 242 511 86 50 Adres: Saray Mah. Atatürk Cad. Antalya - Alanya 4 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Yıldız Sayısı: 
4 yıldızlı
Yatak Sayısı: 
416
Oda Sayısı: 
195
Oteller

Advertisement

Yandex.Metrica