Kiriş Alinda Beach

Kiriş Alinda Beach şikayet ve yorumları okuyabilir, Kiriş Alinda Beach şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Kiriş Alinda Beach yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Kiriş Alinda Beach telefon numarası, Kiriş Alinda Beach adresi, Kiriş Alinda Beach nasıl gidilir?, Kiriş Alinda Beach haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0242 824 71 30
Yetkili kişi: 
ZERRİN KAHRAMAN
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Kiriş Mevkii Kemer Ant.
Faks No: 
0242 8246880
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.kirisalinda.com
E-Mail: 
info@kirisalinda.com

Kiriş Alinda Beach Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Kiriş Alinda Beach Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Kiriş Alinda Beach Yetkili: Zerrin Kahraman Telefon: 0242 824 71 30 Adres: Kiriş Mevkii Kemer Ant.

Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
434
Oda Sayısı: 
203
Oteller

Advertisement

Yandex.Metrica