Joy Kiriş World Hotel

Joy Kiriş World Hotel şikayet ve yorumları okuyabilir, Joy Kiriş World Hotel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Joy Kiriş World Hotel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Joy Kiriş World Hotel telefon numarası, Joy Kiriş World Hotel adresi, Joy Kiriş World Hotel nasıl gidilir?, Joy Kiriş World Hotel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0242 824 68 00
Yetkili kişi: 
AKIN YILMAZ - ERDOĞAN KUMBARACI
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Kemer
Adres: 
Pk: 99 07980 Kiriş Mevkii Kemer Ant.
Faks No: 
0242 824 68 21
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
E-Mail: 
kirisworld@joyhotel.com

Joy Kiriş World Hotel Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Joy Kiriş World Hotel Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Kemer En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Kemer En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 5 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Joy Kiriş World Hotel Yetkili: Akin Yilmaz - Erdoğan Kumbaraci Telefon: 0242 824 68 00 Adres: Pk: 99 07980 Kiriş Mevkii Kemer Ant.

Yıldız Sayısı: 
5 Yıldız
Yatak Sayısı: 
909
Oda Sayısı: 
390
Oteller
Yandex.Metrica