Green Peace Otel

Green Peace Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Green Peace Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Green Peace Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Green Peace Otel telefon numarası, Green Peace Otel adresi, Green Peace Otel nasıl gidilir?, Green Peace Otel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
242 528 35 33
Yetkili kişi: 
Halil Çakır
Firma sektör: 
Otel / Apart / Tatil Köyü
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Alanya
Adres: 
Mahmutlar Beldesi
Faks No: 
242 528 37 47
Firma Türü: 
Altid Üye Listesi
Web sitesi: 
www.greenpeacehotel.com

Green Peace Otel Altid Üyesidir.Green Peace Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 3 yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 3 yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Green Peace Otel Yetkili: Halil Çakır Telefon: 242 528 35 33 Adres: Mahmutlar Beldesi Antalya - Alanya 3 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Yıldız Sayısı: 
3 yıldızlı
Yatak Sayısı: 
168
Oda Sayısı: 
84
Oteller

Advertisement

Yandex.Metrica