Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor

Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor şikayet ve yorumları okuyabilir, Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor telefon numarası, Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor adresi, Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor nasıl gidilir?, Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
(0312) 235 55 07
Şehir: 
İlçe: 
Çankaya
Adres: 
Mutlukent, 2432. Cd. no:25/1, 06800 Çankaya/Ankara

Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor telefon numarası, iletişim bilgileri ve adresi Mutlukent, 2432. Cd. no:25/1, 06800 Çankaya/Ankara Ankara Çankaya Dr. İlker Yörük Estetik Polikliniği ve Saç Ekim Merkezi-Estedoctor, Ankara Saç Ekimi Merkezleri, Çankaya Saç Ekimi Merkezleri, Türkiyenin En iyi Saç Ekim Merkezleri Listesi ve Saç Ekim Fiyatları,

  • TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ
seyrelmenin olduğu, saçların aralarına rahatlıkla girilebilen durumlarda saçlar kazınmadan ekim yapılması işlemidir.
  • KADIN SAÇ EKİMİ
saç ekimi ile birçok kadın kaybettiği ve aşırı zayıflayan saçlarını eski görünümüne kavuşturabilmektedir.
  • KAŞ EKİMİ
bakışlarınıza anlam katmanın en kalıcı yolu kaş ekimidir. kadın ve erkek farketmeksizin bir hastalık,kaza ya da kozmetiksel olarak istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlar.
  • SAKAL VE BIYIK EKİMİ
sakal ve bıyıklarınız yüzünüze uygun olarak tasarlanır. ekim son teknoloji choi kalem tekniği ile gerçekleşir ve doğal görünümlü sakal ve bıyığa sahip olursunuz.
Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
SAÇ EKİMİ
Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi. Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.
ICE FUE SAÇ EKİMİ
Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi.Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.
SAKAL EKİMİ
Dünya’da ve Türkiye’de ilk defa ICE FUE yöntemi ile sakal ekimi.Doğallığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz.
KAŞ EKİMİ
İstediğiniz kaşlara kavuşmak hayal değil! ICE FUE tekniği ile kaş ekiminde,ilk seans sonrası etkiyi kendi gözleriniz ile görün.
PRP
PRP tedavisinin bir mucize olduğunu kendi gözleriniz ile görün ! Bu hizmeti PRP uzmanlarından alın.

Advertisement

Yandex.Metrica