Buradasınız

Defne Garden Hotel

Defne Garden Hotel telefon numarası, Defne Garden Hotel adresi, Defne Garden Hotel nasıl gidilir?, Defne Garden Hotel haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 180621

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Telefon: 
0242 756 03 00
Yetkili kişi: 
AHMET ŞEN
Firma sektör: 
Turizm / Otel / Tatil
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Side
Adres: 
İlica Kumköy Mevkii Side Ant.
Faks No: 
0242 756 03 06
Firma Türü: 
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği - AKTOB Üyesi
Web sitesi: 
www.defne-garden.com
E-Mail: 
defnegarden@defnehotels.com.tr
Yıldız Sayısı: 
4 Yıldız
Yatak Sayısı: 
375
Oda Sayısı: 
186

Defne Garden Hotel Akdeniz Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Birliği - Aktob Üyesidir. Defne Garden Hotel Olarak Antalya İlinde Hizmet Verdiğimiz Turizm Sektöründe Çok Ve Özveriyle Çalışarak Antalya En İyi Otelleri Listesinde Yer Alarak Antalya Side En İyi Otelleri Listesine Girmeye Hak Kazandık ... Antalya Side En İyi Otel, Tatil Köyü, Pansiyonları Listesi Arasında Olmanın Gururu Ve Sorumluluğuyla Sizlere Çok Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. Antalya En İyi 4 Yıldızlı Otelleri Listesi İçinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.Defne Garden Hotel Yetkili: Ahmet Şen Telefon: 0242 756 03 00 Adres: İlica Kumköy Mevkii Side Ant.

Oteller
İlan Tarihi: 27 Temmuz, 2018 - 02:19

Defne Garden Hotel şikayet ve yorumları okuyabilir, Defne Garden Hotel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Defne Garden Hotel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.