Club Dizalya Otel

Club Dizalya Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Club Dizalya Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Club Dizalya Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Club Dizalya Otel telefon numarası, Club Dizalya Otel adresi, Club Dizalya Otel nasıl gidilir?, Club Dizalya Otel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
242 565 14 20
Yetkili kişi: 
Ali Dizdaroğlu
Firma sektör: 
Otel / Apart / Tatil Köyü
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Alanya
Adres: 
Konaklı Beldesi
Faks No: 
242 565 02 61
Firma Türü: 
Altid Üye Listesi
Web sitesi: 
www.dizalya.com.tr

Club Dizalya Otel Altid Üyesidir.Club Dizalya Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 4 yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 4 yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Club Dizalya Otel Yetkili: Ali Dizdaroğlu Telefon: 242 565 14 20 Adres: Konaklı Beldesi Antalya - Alanya 4 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Yıldız Sayısı: 
4 yıldızlı
Yatak Sayısı: 
359
Oda Sayısı: 
176
Oteller

Advertisement

Yandex.Metrica