Capitol Beach Otel

Capitol Beach Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Capitol Beach Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Capitol Beach Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Capitol Beach Otel telefon numarası, Capitol Beach Otel adresi, Capitol Beach Otel nasıl gidilir?, Capitol Beach Otel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
242 565 00 57
Yetkili kişi: 
Yıldırım Canko
Firma sektör: 
Otel / Apart / Tatil Köyü
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Alanya
Adres: 
Konaklı Beldesi
Faks No: 
242 565 02 48
Firma Türü: 
Altid Üye Listesi
E-Mail: 
gokalpcanko@superonline.com

Capitol Beach Otel Altid Üyesidir.Capitol Beach Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 3 yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 3 yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Capitol Beach Otel Yetkili: Yıldırım Canko Telefon: 242 565 00 57 Adres: Konaklı Beldesi Antalya - Alanya 3 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Yıldız Sayısı: 
3 yıldızlı
Yatak Sayısı: 
140
Oda Sayısı: 
68
Oteller
Yandex.Metrica