Boulevard 2 Otel

Boulevard 2 Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Boulevard 2 Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Boulevard 2 Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Boulevard 2 Otel telefon numarası, Boulevard 2 Otel adresi, Boulevard 2 Otel nasıl gidilir?, Boulevard 2 Otel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
242 513 72 20
Yetkili kişi: 
Nevzat Özdemir
Firma sektör: 
Otel / Apart / Tatil Köyü
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Alanya
Adres: 
Güllerpınarı Mah.Keykubad Cad.
Faks No: 
242 513 72 22
Firma Türü: 
Altid Üye Listesi

Boulevard 2 Otel Altid Üyesidir.Boulevard 2 Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 2 Yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 2 Yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Boulevard 2 Otel Yetkili: Nevzat Özdemir Telefon: 242 513 72 20 Adres: Güllerpınarı Mah.Keykubad Cad. Antalya - Alanya 2 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Yıldız Sayısı: 
2 Yıldızlı
Yatak Sayısı: 
72
Oda Sayısı: 
36
Oteller
Yandex.Metrica