Buradasınız

BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. telefon numarası, BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adresi, BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. nasıl gidilir?, BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 21838

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
H. Mehmet Torun
Yetkili Ünvanı: 
Genel Müdür
Firma sektör: 
KİMYA
Alt Sektör: 
Temizleyiciler
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
MALTEPE
Adres: 
İÇERENKÖY, FINDIKLI MAH. BAŞIBÜYÜK CAD. NO:37
Sabit Telefon: 
02165764684
Firma Türü: 
Limited Şirket
Kuruluş Yılı: 
1977
Web sitesi: 
www.bodurlarkimya.com
Posta Kodu: 
34854
E-Mail: 
info@bodurlarkimya.com
Personel Sayısı: 
11-20
Bilgisayar Sayısı: 
6
İthalat: 
Hayır
İhracat: 
Hayır
Üretim: 
Evet
Ticaret: 
Evet
Hizmet: 
Hayır

BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak İstanbul ilinde hizmet verdiğimiz sektörde en iyiKİMYA firmaları listesinde yer alarak sektörümüz olan Temizleyiciler en iyi firmaları arasında sizlere hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz.

İlan Tarihi: Per, 07/26/2018 - 02:31

BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. şikayet ve yorumları okuyabilir, BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili BODURLAR KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.