Buradasınız

boda brilliant crystal

boda brilliant crystal telefon numarası, boda brilliant crystal adresi, boda brilliant crystal nasıl gidilir?, boda brilliant crystal haritadaki yeri?

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 21487

Sponsorlu Bağlantılar

Yetkili kişi: 
mustafa temur
Yetkili Ünvanı: 
sirket yonetici
Firma sektör: 
HEDİYELİK EŞYA
Alt Sektör: 
Promosyon Ürünleri
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
kucukkoy
Adres: 
yeni mah 507 sok no 7
Cep Telefonu: 
05332181841
Firma Türü: 
Şahıs
Kuruluş Yılı: 
2002
Web sitesi: 
www.bodacrystal.com
Posta Kodu: 
21452
E-Mail: 
info@bodacrystal.com
Personel Sayısı: 
3
Bilgisayar Sayısı: 
1
İthalat: 
Hayır
İhracat: 
Evet
Üretim: 
Evet
Ticaret: 
Evet
Hizmet: 
Hayır

boda brilliant crystal olarak İstanbul ilinde hizmet verdiğimiz sektörde en iyiHEDİYELİK EŞYA firmaları listesinde yer alarak sektörümüz olan Promosyon Ürünleri en iyi firmaları arasında sizlere hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz.

İlan Tarihi: Per, 07/26/2018 - 02:30

boda brilliant crystal şikayet ve yorumları okuyabilir, boda brilliant crystal şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili boda brilliant crystal yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Webtasarimgrubu.com Firma Rehberi bu sitede sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.