Aytur Eftalia Otel

Aytur Eftalia Otel şikayet ve yorumları okuyabilir, Aytur Eftalia Otel şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Aytur Eftalia Otel yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Aytur Eftalia Otel telefon numarası, Aytur Eftalia Otel adresi, Aytur Eftalia Otel nasıl gidilir?, Aytur Eftalia Otel haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
242 513 39 55
Yetkili kişi: 
H.Turgut Aydıncı
Firma sektör: 
Otel / Apart / Tatil Köyü
Şehir / Bölge: 
Antalya
İlçe: 
Alanya
Adres: 
Güllerpınarı Mah.Keykubad Cad.
Faks No: 
242 513 41 77
Firma Türü: 
Altid Üye Listesi
Web sitesi: 
www.ayturhotels.com

Aytur Eftalia Otel Altid Üyesidir.Aytur Eftalia Otel olarak Antalya Alanya'da hizmet verdiğimiz Turizm sektöründe çok ve özveriyle çalışarak Antalya en iyi Otelleri listesinde yer alarak Antalya Alanya En iyi Otelleri Listesine girmeye hak kazandık ... Antalya Alanya en iyi 3 yıldızlı Otel, Tatil köyü, Pansiyonları listesi arasında olmanın gururu ve sorumluluğuyla sizlere çok daha iyi hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz. Antalya en iyi 3 yıldızlı Otelleri listesi içinde sizlere hizmet vermek için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Aytur Eftalia Otel Yetkili: H.Turgut Aydıncı Telefon: 242 513 39 55 Adres: Güllerpınarı Mah.Keykubad Cad. Antalya - Alanya 3 Yıldızlı En iyi Otelleri Listesinde olmak amacıyla sizlerin güveniyle yıllardır hizmetinizdeyiz.

Yıldız Sayısı: 
3 yıldızlı
Yatak Sayısı: 
347
Oda Sayısı: 
168
Oteller

Advertisement

Yandex.Metrica