Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa

İlan No: 2016

Hata Bildir

Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa şikayet ve yorumları okuyabilir, Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa telefon numarası, Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa adresi, Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa nasıl gidilir?, Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa haritadaki yeri?

.

Zeynep Güner Diş Hekimi Muratpaşa - Konyaaltı Diş Hekimleri, Antalya Diş Hekimleri, Muratpaşa Diş Hekimleri
Estetik Diş Hekimliği
Son zamanlarda diş hekimliği sadece ağrıyan dişlerin tedavisi için değil estetik dişlere sahip olmak içinde kullanılmaktadır. Dişlerin en önemli 3 amacı vardır. Brincisi belkide en önemlisi yemek yememizi sağlamasıdır. İkincisi forasyonu yani konuşma esnasında konuşmamızı olumlu yönden düzeltebilmeyi sağlamak. Örneğin dişleri olmayan birisi konuşmaya çalışırken çok çaba sarfetttiğini görürüz. Dişlerin diğer bir amacı da kişi gülerken yada gülümserken kişiye kattığı estetik katkıdır.
Günümüzde sıklıkla insanlar konuşurken veya gülerken dişlerinin estetik görünmemesinden şikayet ederek diş hekimlerine gitmektedir. Dişleri estetik hale getirmenin birkaç yöntemi vardır. Bu yöntemler içersinden sıklıkla kullanılan porselen kaplama dişlerdir ama en estetik yöntem zirkonyum kaplamalardır. Zirkonyum kaplama dişler estetik açıdan oldukça uygun olup fiyat olarak daha pahalıdır.
Antalya En iyi diş dolgu yapan doktoru, Antalya En iyi kanal tedavisi dişçisi, Antalya En iyi kanal tedavisi diş hekimi, Antalya En iyi dişçi, Antalya En iyi implant doktoru, en iyi diş hekimi lara, antalya en iyi implant yapan dişçi, Antalya Diş Hekimleri, Muratpaşa Diş Hekimleri, Antalya Muratpaşa Ortodontist, Antalya Ortodonti, Antalya Muratpaşa Diş Tedavisi, Ortodonti Antalya, Antalya Ağız Cerrahisi, Antalya Diş Cerrahisi, Antalya Çene Cerrahisi, Antalya Radyoloji, Antalya Endadonti, Antalya İmplantoloji, Antalya Diş Hekimi, Antalya Ortodontist, Antalya Ağız Cerrahisi, Antalya Diş Cerrahisi, Antalya Çene Cerrahisi, Antalya Radyoloji, Antalya Endadonti, Antalya İmplantoloji, Antalya Diş Hekimi, Antalya Ortodontist

Sabit Telefon: 
0242 322 07 75
Yetkili kişi: 
Zeynep Güner
Şehir: 
Adres: 
Çaybaşı Mahallesi, Değirmenönü Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya
Kategori: 
Web sitesi: 
http://www.dtzeynepguner.com/tr
Faks No: 
0242 322 07 75
Yandex.Metrica