Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY)

Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) şikayet ve yorumları okuyabilir, Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) telefon numarası, Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) adresi, Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) nasıl gidilir?, Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
444 66 30
Yetkili kişi: 
Mustafa Kemal Okulları
Şehir: 
Adres: 
Arapsuyu Mah. 622. Sokak No:16 Konyaaltı / ANTALYA
Müşteri Hizmetleri: 
0242 229 01 16
Web sitesi: 
www.mustafakemal.com.tr
Mustafa Kemal Okulları Konyaaltı Anaokulu (48 AY) - Antalya Anaokulları, Antalya Özel Anaokulları, Antalya Anaokulu ve Kreşler, Antalya Özel Eğitim Kurumları, Antalya Özel Eğitim Kurumları Listesi
SINIFLAR
  • Okulumuzda 5 ve 6 yaş grubu 4 sınıf bulunmaktadır.
KİRLİ ATÖLYESİ
  • Anaokulu öğrencilerimizin sanatla ilgili teknikleri öğrendikleri, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin gelişimini destekleyen bir öğrenme ortamıdır.
DRAMA ATÖLYESİ
  • Çocukların duygu ve düşüncelerini rahatça ifade edebildikleri ve her türlü materyalin bulunduğu öğrenme ortamıdır.
MUTFAK ATÖLYESİ
  • Anaokulu öğrencilerimizin günlük hayatta her yaş grubu ve cinsiyetten bireyin ihtiyaç duyduğu mutfak bilgilerini öğrendiği; el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirdiği öğrenme ortamıdır.
İNGİLİZCE SINIFI
  • Öğrencilerin erken yaşta yabancı dille tanışması için düzenlenmiş aktif öğrenme sınıfıdır.
KİNESTETİK EGZERSİZ SINIFI
AKIL OYUNLARI SINIFI
  • Akıl Oyunları ile öğrenciler günlük hayatta karşılarına çıkacak; üretkenlik, düşünme becerileri, görsel algı gibi konulara odaklanmaktadırlar. Bu özel sınıftaki her oyun öğrencilerimizin farklı yeteneklerinin ortaya çıkmasına ve yeteneklerinin geliştirmesine yardımcı olmaktadır.
TOP HAVUZU
  • Butik Okulumuzda anaokulu öğrencilerine ait kapalı alanda 5, 6 yaş grubu öğrencilerimizin eğlenceli vakit geçirebilmeleri için tasarlanan kaydıraklı top havuzu ile minik öğrencilerimizin havanın olumsuz şartlarından etkilenmeyeceği aylarda temiz havada aktif oyun oynamalarını sağlamak için salıncak ve kaydıraklarının olduğu mini park alanı bulunmaktadır.

Advertisement

Yandex.Metrica