Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları

Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları şikayet ve yorumları okuyabilir, Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları telefon numarası, Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları adresi, Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları nasıl gidilir?, Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
444 66 30
Yetkili kişi: 
Mustafa Kemal Okulları
Şehir: 
Adres: 
Arapsuyu Mah. 622. Sokak No:16 Konyaaltı / ANTALYA
Müşteri Hizmetleri: 
0242 229 0116
Konyaaltı Anaokulu(36 AY) Mustafa Kemal Okulları - Antalya Anaokulları, Antalya Özel Anaokulları, Antalya Anaokulu ve Kreşler, Antalya Özel Eğitim Kurumları, Antalya Özel Eğitim Kurumları Listesi
Yaşama adım atmalarının ilk evresi olan anaokulları, çocuklarımızın kişiliklerinin gelişmesinde önemlidir bir faktördür. Kendilerini tanıyan, sorumluluk alabilen bireyler olmalarına yardımcı olur. Önlerindeki uzun eğitim maratonuna kendilerine güvenerek başlamaları, gelecek yaşantılarında çevresine karşı sorumlu ve saygılı bireyler olarak yaşamalarını sağlar. Okulumuz, her bireyin kişisel özelliklerinin farklı olduğu bilinciyle eğitim seviyesini ve şeklini, öğrencilerin okuldan sıkılmadan eğlenerek öğrenmelerini sağlar.
Maarif Kids, her çocuk özeldir yaklaşımıyla farklı fikirlere sahip öğrencileri, farklı düşüncelere saygılı ve hoşgörülü olmayı öğretmektedir. Özel Maarif Kids, öğrenci merkezli bir anlayışla uluslararası standartlarda eğitim programları uygulayarak yaratıcı ve eleştirel düşünce becerileri gelişen öğrenciler yetiştirmektedir. Özel Maarif Kids olarak 36-72 ay arası (3-6 yaş) öğrencilerimize eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz.

Advertisement

Yandex.Metrica