Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları

Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları şikayet ve yorumları okuyabilir, Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları telefon numarası, Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları adresi, Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları nasıl gidilir?, Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
444 66 30
Yetkili kişi: 
Mustafa Kemal Okulları
Şehir: 
Adres: 
Arapsuyu Mah. 622. Sokak No:16 Konyaaltı / ANTALYA
Müşteri Hizmetleri: 
0242 229 01 00
Anadolu Lisesi Mustafa Kemal Okulları - Antalya Liseleri, Antalya Anadolu Liseleri, Antalya Özel Okullar, Antalya Özel Liseleri, Antalya Liseleri, Antalya Muratpaşa Liseleri, Antalya Kolejler, Antalya Özel Eğitim Kurumları, Antalya Özel Eğitim Kurumları Listesi, Antalya Özel Liseleri
630 öğrenci kapasiteli Mustafa Kemal Anadolu Lisesi binamız, fiziki yapısı ve teknolojik donanımı ile; öncelikle öğrenciler için güvenli bir öğrenme ortamı olarak; bununla birlikte öğrencilerinin zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal gelişimini destekleyecek ve onları gelişmeye teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır.
Okulumuzda; 20’şer kişilik, teknoloji donanımlı 21 akıllı derslik yer almaktadır. Ayrıca sınıflar haricinde, lise öğrencilerinin kullandığı fen laboratuvarları, yabancı dil sınıfları, sanat atölyeleri bulunmaktadır.
Öğrencilerin derslerde aldığı pratiğe aktarmanın en önemli yolu olan laboratuvarlar okulların en önemli eğitim alanlarındandır. Okulumuzda da fizik,kimya biyoloji dersleri için kullanılan toplam 2 laboratuvar bulunmaktadır. 
Müzik ve sanatı okul yaşamının bir parçası yapmış olan okulumuz içinde; 1 adet müzik ve 1 adet Görsel Sanatlar atölyesi bulunmaktadır.
Bahçedeki Basketbol ve Voleybol sahaları, yemekhane ve çok amaçlı salon diğer ortak kullanım alanlarından oluşmaktadır.
Okulumuzun tüm ortak kullanım alanları güvenlik kameralarıyla 7/24 saat izlenmekte ve kaydedilmektedir.

Advertisement

Yandex.Metrica