TELİF HAKLARI (DMCA)

İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,Her İlanın içinde bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formlarından ve  İLETİŞİM SAYFAMIZDAN bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
 
İlgili Yasa:
 
MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü değil­dir.
(2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür.
Dikkat! Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır.
yorum olarak yazılan hiç bir mesaj dikkate alınmaz yazılı Her İlanın içinde bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formlarından ve  İLETİŞİM SAYFAMIZDAN olarak gönderilen bildirimler dikkate alınır bilginize sunarız.
webtasarimgrubu.com içeriğini bazı internet sitelerine internet kullanıcılarının yüklemiş olduğu içeriklerden sağlamaktadır. Sitemiz içerisinde telifinizi çiğnediğini düşündüğünüz veya sizi rahatsız edici zarara uğratıcı içerik sayfalarını Her İlanın içinde bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formlarından ve  İLETİŞİM SAYFAMIZDAN Bize ilettiğinizde içerik en geç 3 gün içerisinde sistemden kalıcı olarak kaldırılacaktır.
fibiba.com bir içerik havuzudur içeriğini internet kullanıcıları oluşturmaktadır ve tüm telif ve haklara saygılı yayın yapmayı prensip edinmiştir tüm iletileriniz ile özenle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz teşekkür ederiz.
Reklam öneri ve şikayetleriniz ile ilgili İLETİŞİM SAYFAMIZDAN Bize mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Web Tasarım Grubu . Com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Kanun

Blog
Yandex.Metrica