Kullanım Koşulları

Web Tasarım Grubu . Com kullanım şartları

Yasal Uyarı / Bildiri !
 • Web Tasarim Grubu . com ( WTG ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
 • Web Tasarim Grubu . com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
 • Web Tasarim Grubu . com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
 • Web Tasarim Grubu . com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
 • Web Tasarim Grubu . com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
 • Web Tasarim Grubu . com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Web Tasarim Grubu . com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
 • Web Tasarim Grubu . com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Web Tasarim Grubu . com ' u hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.

Bize Ulaşıp daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. İlanlarınızı ya da herhangi bir içeriği düzenlemek için hatalı olduğunu düşündüğünüz İlanın içerisinde bulunan HATA BİLDİR alanını kullanınız. İlan Numarasını hemen HATA BİLDİR alanının üzerinde göreceksiniz.

Firmanızı Ücretsiz Firma Rehberi W.T.G ' ye kaydedin, W.T.G, müşterilerin sizi her zaman ve her yerde bulmalarına yardımcı olur. Böylece işiniz büyür, müşteriler ve kazancınız artar. Ücretsiz Firma Ekleyin kazanın ... Sektörleri güzelce biraraya topluyoruz özenle İndexliyoruz ( Listeliyoruz ) ve direk birinci kullanıcıya Arzediyoruz ... W.T.G ( Web Tasarim Grubu ) Listelerimize Ücretsiz Firma Ekleyerek Dahil olun hemen bulunun ! Siteyi kullanmakla Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Web Tasarım Grubu . Com | Kullanım şartları
Web Tasarım Grubu . Com kullanım şartları
www . Web Tasarım Grubu . Com/ adresinden yayın yapan bu internet sitesini kullanmadan önce lütfen kullanım şartlarını dikkatle okuyun. 
Web Tasarım Grubu . Com internet sitesini ziyaret etmek ve kullanmakla, sitenin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. 
- Kullanım şartları 
Web Tasarım Grubu . Com ücretsiz bir telefon rehberidir. 
Web Tasarım Grubu . Com internet sitesi sahibi ve yöneticilerinin; site üzerinde tanıtılan kurumlar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. 
(Web Tasarım Grubu . Com, site aracılığıyla yapılan ticari anlaşmalarda taraflara garanti veya güvence vermemektedir.) 
- Web Tasarım Grubu . Com telif hakları 
Web Tasarım Grubu . Com internet sitesi yazılımı, görsel tasarımı, sitede yer alan yazılı ve görüntülü fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır.  Web Tasarım Grubu . Com internet sitesindeki herhangi bir içeriği, yazılı/görsel öğeyi, tasarım veya yazılım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder. Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek veya bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış olanlar hakkında, uyarı yapılmaksızın yasal takip başlatılmaktadır.
İnternet Sitesi Kullanım Sözleşmesi
1- Sözleşmenin amacı, bir taraftan tüm hakları mahfuz bu www.WebTasarimGrubu.Com internet sitesi (bundan sonra Web Tasarım Grubu . Com olarak anılacaktır), diğer taraftan Web Tasarım Grubu . Com'u kullanacak olan veya kullanmakta olan kullanıcılar (bundan böyle Kullanıcı olarak anılacaktır) arasında, internet sitesi'nin kullanımının tabi olduğu şartları ve hükümleri belirlemek ve bağlayıcılığını ve yürürlüğünü sağlamaktır. 
2- www.WebTasarimGrubu.Com internet adresinden yayın yapan bu internet sitesini kullanmakla, Web Tasarım Grubu . Com'un aşağıda belirtilen "sitenin kullanımına ilişkin şartlarına, hükümlerine ve site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata" uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz. 
3- Web Tasarım Grubu . Com sahibi/sahipleri; güncel kalmak amacı ile bu sitede ve güncellemeler nedeni ile sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin yeni haliyle siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. 

4- Web Tasarım Grubu . Com'da yer alan tüm kurum ve kuruluşlara ait görsel öğeler, bilgiler ve açıklamalar Arama motorlarından, ilgili Ticaret odalarından, Resmi Devlet kurumu websitelerinden ve Resmi yetkili kaynak referans websitelerden alınmıştır. Örneğin; Okullar için Milli Eğitim Bakanlığı Resmi websitesi referans olarak kullanılmıştır  ( örnek için tıklayınız ), ya da örneğin Gıda firmaları için ticaret odaları websiteleri  ( örnek için tıklayınız ) ya da firmaların resmi websiteleri referans olarak kullanılmıştır. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerdeki hatalardan ve zamanla meydana gelebilecek değişikliklerden Web Tasarım Grubu . Com sitesi ve bilgileri verilen firma sorumlu değildir. 

Web Tasarım Grubu . Com'un, sitede yer alan kurum ve kuruluşlar ile hiçbir bağı yoktur. Kullanıcı Bilgilerin doğruluğunu kontrol etmekle yükümlüdür. www.WebTasarimGrubu.Com  bilgilerin doğruluğunu kontrol etmekle yükümlü değildir.
5- Kullanıcı, Web Tasarım Grubu . Com'un indirilmeye müsait dosyalarının her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş–çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakımını ve güncellemelerini yapmak tamamen Kullanıcı'nın sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı Kullanıcının veya üçüncü şahısların uğrayabileceği hiçbir zarardan Web Tasarım Grubu . Com sorumlu değildir. 
6- Kullanıcı, Web Tasarım Grubu . Com'un kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web Tasarım Grubu . Com siteyi ve içeriğine dâhil tüm unsurları "OLDUKLARI GİBİ" sağlamaktadır ve Web Tasarım Grubu . Com hakkında veya Web Tasarım Grubu . Com yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dâhil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. Web Tasarım Grubu . Com yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca Kullanıcının sorumluluğundadır. 
 • Kullanıcı Web Tasarım Grubu . Com'un kullanımı ile bağlantılı olarak şunları yapmayacağını kabul etmektedir: 
 • Yürürlükteki hiçbir Türkiye Cumhuriyeti yasasını, uluslararası sözleşmeyi veya diğer herhangi bir devletin yasalarını herhangi bir şekilde ihlal etmeyeceğini, 
 • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Türkiye Cumhuriyeti'nin taraf olduğu uluslararası sözleşmelere, diğer uluslararası sözleşmelere ve diğer ülke yasalarına aykırı, zararlı, tehdit, hakaret ve sövme içeren, suistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, kötüleyici veya başka birinin gizlilik haklarını ihlal edebilecek şekilde veya diğer herhangi bir biçimde Kullanıcının hukuki ve cezai sorumluluğunu gerektiren hiçbir mesaj, bilgi, veri, metin, yazılım veya imajlar veya diğer herhangi bir tür materyali iletmeyeceğini, 
 • Web Tasarım Grubu . Com'un sahibi/sahipleri, görevlileri veya host'unu da kapsayan ancak bununla sınırlı olmayarak, herhangi bir kişi veya işletmeyi o kişi veya işletmenin temsilcisiymiş gibi 3. şahıslar nezdinde temsil etmeyeceğini veya yanıltıcı ve halkın kafasında iltibas yaratabilecek biçimde bu kişi ve işletmeler ile ilgisi olduğunu ifade etmeyeceğini, 
 • İnternet sitesi içeriğine Web Tasarım Grubu . Com görevlilerinin veya diğer gerçek veya tüzel kişilerin ilettiği metin, resim, grafik, tescilli markalar, ticari ünvanlar ve isimler gibi ve bunlarla sınırlı olmayarak Web Tasarım Grubu . Com'un içeriğine dâhil edilen herhangi bir materyali değiştirmeyeceğini veya silmeyeceğini, 
 • Her türlü kötü amaçlı yazlım ve materyalleri yerleştirmeyeceğini veya iletmeyeceğini, 
 • Web Tasarım Grubu . Com'un iletişim özelliklerini, sitenin kaynaklarını herhangi bir yöntemle diğer Kullanıcıların elde edebilmesini kısıtlayacak biçimde kullanmayacağını, 
 • Hiçbir talep edilmeyen reklâm, promosyonel materyal, zincir mektuplar veya başka herhangi bir biçimde ticari amaçlı metin, resim, ses, grafik ve diğer her türlü materyali yerleştirmeyeceğini veya iletmeyeceğini, 
 • Çerçeveleme veya benzer seyir teknolojilerini kullanarak Web Tasarım Grubu . Com'u kendi amaçları doğrultusunda yönlendirmeyeceğini veya başka bir biçimde görüntülemeyeceğini, 
 • Web Tasarım Grubu . Com sayfalarını kişisel kullanımı dışında ziyaret etmeyeceğini, görüntülemeyeceğini ve kişisel kullanımı dışında kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olmadığını, 
 • Web Tasarım Grubu . Com'un kendisine bu konuda yazılı olarak yetki vermedikçe, Web Tasarım Grubu . Com'daki bilgi ve içeriği, etkinlikleri izlemek ve tanıtıcı bilgiler almak, ticari veya ticari olmayan olmayan kişisel kullanım amaçları dışında herhangi bir amaçla kopyalamayacağını, yüklemeyeceğini, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, türev eserler yaratmayacağını, bunları kamuya teşhir etmeyeceğini veya başka bir şekilde dağıtmayacağını da kabul etmektedir. 
 • Kullanıcı, Web Tasarım Grubu . Com'un çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yordam kullanmayacağını, Web Tasarım Grubu . Com'un açık ve yazılı izni olmadan herhangi bir robot, örümcek veya başka otomatik aletler ya da manuel işlemler kullanmayacağını, Web Tasarım Grubu . Com'un altyapısı üzerine makul olmayan veya orantısız büyüklükte yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağını kabul ve taahhüt eder. 
7- Kullanıcı, Web Tasarım Grubu . Com'a yüklediği yazılı ve görsel öğeler, kurum ve kuruluşlarla ilgili yorum, tavsiye, öneri, şikayet ve eleştiriler veya telif hakkına konu olan veya benzeri içeriklerin, üçüncü şahısların telif haklarına veya başka haklarına (özel hayatın gizliliği veya ifşayı men etme hakları gibi) tecavüz veya bu hakları ihlâl etmediğinden emin olduğunu kabul etmektedir. Kullanıcı, bu hak ihlalinden doğacak maddi manevi bütün sorumluluğun kendisinde olduğunu da kabul eder. Bir kullanıcının Web Tasarım Grubu . Com'u yasadışı bir hak tecavüzünün veya hak ihlâlinin bir aracı olarak kullandığı konusunda ilgili telif hakkı sahibinin veya onun temsilcisinin Web Tasarım Grubu . Com'a bildirimde bulunması ya da bunun bir mahkeme kararıyla veya ilgili kullanıcının ikrarıyla sabit olması halinde, ihlâlde bulunan kullanıcının Web Tasarım Grubu . Com'a erişim ve/veya kullanım hakları iptal edilecektir. Web Tasarım Grubu . Com'un ileri sürülen hak tecavüzü veya hak ihlâlinin gerçekten yapıldığına inanması halinde, kendi mutlak takdirine göre, o kullanıcının Web Tasarım Grubu . Com'a erişim veya kullanım haklarını böyle bir bildirim, mahkeme kararı veya ikrardan önce de iptal etme hakkı saklıdır. 
8- Web Tasarım Grubu . Com, İnternet sitesi'nin kullanımından kaynaklanan hiçbir hukuk ve ceza davasının muhatabı değildir. Web Tasarım Grubu . Com, Kullanıcıların veya üçüncü şahısların fiillerinden doğabilecek zarar, ziyan, masraf ve diğer her türlü talepten doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir ve tutulamaz. 
9- Kullanıcı bu sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerine uymadığı takdirde meydana gelecek her tür hukuki sorunda tüm sorumluluğu kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcının bu yükümlülüklere uymamasından dolayı uğrayabileceği her türlü zarardan, her türlü dava ve talepten tamamen Kullanıcı sorumludur. 
10- Web Tasarım Grubu . Com'un sorumluluğunun sınırları 
Web Tasarım Grubu . Com hiçbir durumda şunlardan sorumlu olmayacaktır: 
Web Tasarım Grubu . Com içindeki hatalar, atlamalar veya diğer kusurlardan ve/veya Web Tasarım Grubu . Com yoluyla indirilen materyal veya bilgilerden kaynaklanan herhangi bir talepten sorumlu olmayacaktır. 
Kullanıcı, Web Tasarım Grubu . Com'a erişimi ve Web Tasarım Grubu . Com'u kullanımı nedeniyle bu sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal ederse bu ihlalden kaynaklanan dava harç ve masrafları ile avukatlık ücretleri de dâhil olmak üzere, tüm kayıp, harcama, zarar ve masraflardan sorumludur. Web Tasarım Grubu . Com hiçbir şekilde bu sayılanlardan sorumlu değildir. 
Web Tasarım Grubu . Com, bir yargı merciinin kararı veya Web Tasarım Grubu . Com'un bunu gerekli görmesi halinde, Kullanıcının hesabının yasadışı eylemler için kullanıldığını tespit etmesi veya bunu haklı gösterecek inandırıcı kanıtların varlığı halinde, mevcut Kullanıcı bilgilerini açıklama hakkını saklı tutar. 
Herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Web Tasarım Grubu . Com ve sahipleri sorumlu tutulamaz. 
Kullanıcı ile Web Tasarım Grubu . Com üzerinde bulunan veya Web Tasarım Grubu . Com yoluyla Kullanıcının ilişki kurduğu herhangi bir 3. kişi veya kurum ile olan hizmetlerin sunumu ve bunların ödenmesi ve diğer herhangi bir hüküm, şart, garanti ve temsil ile ilgili olarak Kullanıcının katılımı, yazışması veya iş ilişkileri ve diğer her türlü ilişkisi yalnızca Kullanıcı ile 3. kişi veya kurum arasındadır. Kullanıcı, böyle bir ilişkinin sonucu olarak uğranan herhangi bir kayıp, zarar veya diğer herhangi bir çeşit talepten ve meseleden Web Tasarım Grubu . Com'un sorumlu olmadığını kabul eder. 
Kullanıcı, Web Tasarım Grubu . Com üzerindeki bağlantıların kaynakları üzerinde Web Tasarım Grubu . Com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, Web Tasarım Grubu . Com'un bağlantıların gösterdiği internet sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu internet siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklâm, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca Web Tasarım Grubu . Com'un, böyle herhangi bir internet sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia olunan herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder. 
Web Tasarım Grubu . Com; Web Tasarım Grubu . Com kullanıcıları, reklamcıları ve/veya sponsorlarının Web Tasarım Grubu . Com hizmetiyle ilgili ya da kullanıcının Web Tasarım Grubu . Com'u ve/veya hizmetini kullanmalarıyla ilgili fiil, ihmal ve davranışları için her türlü sorumluluğu reddeder. 
Web Tasarım Grubu . Com; herhangi bir etkinliği organize eden kişiler, icracılar, kurumlar veya başka üçüncü şahısların Web Tasarım Grubu . Com'la bağlantılı veya Web Tasarım Grubu . Com'a atıfta bulunan ürünleri, hizmetleri, fiil veya ihmalleri nedeniyle de sorumlu tutulamaz. 
Web Tasarım Grubu . Com, Sitenin kesintisiz veya hatasız olacağını ya da Web Tasarım Grubu . Com'un veya içeriğinin kullanılmasıyla ya da Web Tasarım Grubu . Com'a bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini garanti etmez. Web Tasarım Grubu . Com ve içeriği site ziyaretçileri tarafından yüklenmektedir, "olduğu gibi" ve "mevcut haliyle" esasında sunulmaktadır. Web Tasarım Grubu . Com, sitenin belirli bir amaca uygunluğu ve ticari değerine ilişkin garantiler de dahil her türlü başka aleni veya zımni garantiyi reddeder. Web Tasarım Grubu . Com, bunlarla sınırlı kalmaksızın ve fakat, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar, netice kabilinden doğan zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, Web Tasarım Grubu . Com'un kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. 
Web Tasarım Grubu . Com, bu tip zararların olabileceği kendisine önceden bildirilmiş olsa bile, kâr kaybı da dahil dolaylı, arızi ve özel zararlar veya netice kabilinden doğan zararlar veya cezai tazminatlar için kullanıcılara, kurum ve kuruluşlara karşı hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. İş bu kullanım koşullarının hükümlerinden birinin ilgili mahkeme tarafından ilgili mevzuata aykırı bulunması halinde söz konusu hüküm mevzuata uygun olan ve sorumluluğu en fazla sınırlayan hali ile geçerli sayılacak ve Web Tasarım Grubu . Com'un sorumluluğu buna göre belirlenecektir. Kullanıcılar, Web Tasarım Grubu . Com'u kullanmakla, Web Tasarım Grubu . Com hakkında veya Web Tasarım Grubu . Com ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. 
11- Bu sözleşmeden doğan taraflar arasındaki uyuşmazlıkların çözümünde, sözleşmenin bütününün veya kısımlarının uygulanmasında ve yorumlanmasında Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve mevzuatı geçerli olacaktır. Taraflar bunu kayıtsız ve şartsız kabul ederler. 
Bu sözleşmeden doğan taraflar arasındaki uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır. 
12- Web Tasarım Grubu . Com'un bu sözleşmenin herhangi bir maddesinin uygulanmasını talep etmesindeki eksikliği herhangi bir hüküm veya haktan vazgeçtiği anlamına gelmez. 
14- Ne taraflar arasındaki davranış biçimi ne de ticari uygulamalar, örfler ve adetler bu sözleşmenin herhangi bir hükmünün değiştirilmesi için " Web Tasarım Grubu . Com'un sözleşmeyi değiştirme hakkı saklı kalmak kaydıyla" herhangi bir rol oynamayacaktır. 
Blog
Yandex.Metrica