Hakkımızda

WTG, Web Tasarım Grubu kısa adıdır. Tüm Dünya ' yı kapsayan bir online rehber sitesidir.

Türkiye ' mizden 1 Milyon'dan Fazla Kayıtlı veri Dünya'dan ise 300 Bin'den fazla Veri ile gerçekten de faydalı olmak için çalışıyoruz.

WEBTASARIMGRUBU.COM, 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İhlalin olduğunu düşündükleri sayfada bulunan BU İLANI GÜNCELLE formumuz ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
İlgili Yasa:
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
English translation:
All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to JOIN HERE relevant production will be removed in 3 workday from our website.
Web Tasarım Grubu'nın amacı, Türkiye'deki tüm kurum, kuruluş, ve firmaların iletişim bilgilerini, en güncel haliyle ve ücretsiz olarak kullanıcılarının istifadesine sunmaktır. "Türkiye'nin en kapsamlı rehberi" olma iddiası ile 2018 yılında yayına başlayan sitede hali hazırda 81 il ve 958 ilçede yer alan binlerce semt, mahalle, sokak ve cadde üzerindeki 3 milyondan fazla firma, kurum, kuruluş ve mekana ilişkin iletişim bilgileri yer alması hedeflenmektedir..
Web Tasarım Grubu . Com 'da bulunan bütün bilgiler ilgili Ticaret odalarından, Resmi Devlet kurumu websitelerinden ve Resmi yetkili kaynak referans websitelerden alınmıştır. Örneğin; Okullar için Milli Eğitim Bakanlığı Resmi websitesi referans olarak kullanılmıştır, ya da örneğin Anahtarcılar ve Çilingirler için ticaret odaları resmi websiteleri referans olarak kullanılmıştır. bilgilerin doğruluğunu kullanıcı kontrol etmekle yükümlüdür. Web Tasarım Grubu . Com bilgilerin doğruluğunu kontrol etmekle yükümlü değildir.
 
Web Tasarım Grubu . Com'da adres, telefon, fax, email, web sitesi gibi iletişim bilgilerine ilave olarak, eklenen her kayda ilişkin bir koordinat bilgisine mutlaka yer veriliyor. Bu sayede hangi ilde kaç lise yada cami olduğunu, hangi sokakta hangi firmaların olduğunu biliyor ve ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Web Tasarım Grubu'daki interaktif haritalar tüketiciye ulaşmak istediği işletmenin adresine nasıl gideceği konusunda yol gösteriyor, ziyaretçiler ayrıca herhangi bir noktadan işletmeye nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarından öğrenebiliyor. Web Tasarım Grubu, kayıtlı işletmelere katalog yada tanıtım videoları yükleyerek müşterilerine kendilerini daha iyi tanıtma imkanı veriyor.
 
Verilerimizi nasıl topluyor ve güncelliyoruz
Verilerimizi, ticaret odaları, ticaret sicil gazetesi, devlet kurumları, sivil toplum kuruluşları, web siteleri, üye veri girişleri vb. pek çok kaynaktan topluyoruz. Bu verileri analiz ediyor, periyodik olarak güncelliyoruz. Verilerimizi ve güncelleme metodlarımızı devamlı olarak takip ediyor ve geliştiriyoruz. Veri toplama ve güncelleme çalışmaları neticesinde veritabanımız her gün büyüyor ve güncelleniyor. Web Tasarım Grubu'nın nihayi hedefi tüm Türkiye'yi kapsayan en detaylı, yerel rehber veritabanını oluşturmak.
Sitemizin tek gelir kaynağı reklam gelirleri olup, sitemiz üzerinde son kullanıcıya sunulan bilgilerin tamamı ücretsiz ve anonimdir.
Teknoloji Rehberi
Blog
Yandex.Metrica