Semerşah Turizm Hac ve Umre

Semerşah Turizm Hac ve Umre şikayet ve yorumları okuyabilir, Semerşah Turizm Hac ve Umre şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Semerşah Turizm Hac ve Umre yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Semerşah Turizm Hac ve Umre telefon numarası, Semerşah Turizm Hac ve Umre adresi, Semerşah Turizm Hac ve Umre nasıl gidilir?, Semerşah Turizm Hac ve Umre haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0212 525 55 55
Yetkili kişi: 
Semerşah Turizm Hac ve Umre
Şehir: 
Adres: 
Fevzipaşa Cad. No:325/1 Edirnekapı – Fatih / İstanbul
Web sitesi: 
www.semersahturizm.com
Faks No: 
0212 355 75 65

Semerşah Turizm Hac ve Umre, Hac Umre Firmaları, En iyi Hac Umre Firmaları, Güvenilir Hac Umre Firmaları
Bir Semerşah Grup iştiraki olarak faaliyetlerine 1993 yılında başlayan Semerşah Turizm hac, umre, kültür turları, çoklu katılım toplantıları ve sağlık turizmi alanlarında hizmet vermektedir. Merkezi İstanbul’da bulunan Semerşah Turizm; Kocaeli, Kayseri, Bursa, Nevşehir, Ankara, Sakarya, Kütahya, Balıkesir, Erzurum ve Edirne şubeleriyle tüm faaliyetlerini Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı ve Hac & Umre Seyahat Acentaleri Derneği (HURSAD) işbirliğiyle yürütmektedir. Vazgeçilmez ilkeleri; güven, manevi değerlere bağlılık, sürdürülebilirlik ve kalite olan Semerşah Turizm, hayata geçirdiği tüm hizmetlerine yönelik planlamalarını misafirlerinin beklentilerine göre şekillendirmektedir.
Hac ve Umre
Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Yüce Allah’ın misafiri olarak görüyoruz.
Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edenlerin, Beytullah’ı tavaf edenlerin, Hücre-i Saadet’in karşısında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) huzuruna çıkanların, Arafat’ta tövbe edenlerin ve Müzdelife’de sevgiliye yalvaranların hizmetkarıyız.
Kültür Turları
Düzenlediğimiz kültür turlarıyla misafirlerimizi Bosna Hersek’in kültür mirası, Özbekistan’ın manevi iklimi ve Türkiye’nin doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz.
Prensibimiz
Temel prensibimiz manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet etmek.
Amacımız
Muhabbeti; bilgiye, marifete, tanımaya, tanışmaya, anlamaya ve yaşamaya dönüştürmektir. Bundan dolayıdır ki her yıl bizi biz yapan değerlerimizle yeniden inşa oluyor ve huzurunuza çıkıyoruz.

Yorumlar

0
Henüz Oy Verilmemiş
Umre ve Hac için tercihim her zaman Semerşah Turizm olur. Verdikleri hizmeti web sitelerinden görebilirsiniz. -Bülent Dönmez

0
Henüz Oy Verilmemiş
Umre ve hac organizasyonlarının değişmez adresi -Muhammed R. K

0
Henüz Oy Verilmemiş
Allah razi olsun semerşaha hizmet verenlerden ....semerşahla gitmek için çok sebebim var -Fatma Demir

0
Henüz Oy Verilmemiş
Ömürde birdefa da olsa Semerșah la hac ve umre güzel hizmet veren bir şirket -Osman Uzun

Advertisement

Yandex.Metrica